* رمز عبور به صورت خودکار به ایمیل شما ارسال خواهد شد
* رمز عبور به صورت خودکار به ایمیل شما ارسال خواهد شد

روتر میکروتیک در دستگاه های ماینینگ

روتر میکروتیک در دستگاه های ماینینگ

روتر میکروتیک (MikroTik router) می تواند روی رایانه شخصی نصب شود و آن را به یک روتر با تمام ویژگی های لازم تبدیل کند مانند: مسیریابی، فایروال، مدیریت پهنای باند، نقطه دسترسی بی سیم، لینک backhaul، دروازه هات اسپات، سرور VPN و…

روتر میکروتیک در دستگاه های ماینینگ به ویژه روترهای بیت مین (bitmain) قابلیت استخراج ارزهای دیجیتال رمزنگاری شده را به ما می دهند.

باید بدانید که استخراج ارزهای دیجیتال رمزنگاری شده از طریق دستگاه های ماینینگ صورت میگیرد و فراهم شدن استخراج ارز دیجیتال از طریق روتر تحولی جدید در صنعت ارز دیجیتال به حساب می آید.

 

روتر میکروتیک در دستگاه های ماینینگ چگونه کار میکند؟

روتر میکروتیک در دستگاه های ماینینگ (MikroTik RouterOS) اینگونه مار می کنند که دارای سیستم عاملی میباشند که می تواند برای تغییر سیستم رایانه ای به، یک روتر شبکه قابل اعتماد مورد استفاده قرار گیرد، که شامل ویژگی های مختلفی است و برای شبکه های IP و شبکه های بی سیم ساخته شده است و مناسب برای استفاده توسط ISP ها و ارائه دهندگان هات اسپات می باشد.

این نوع از روتر ها میتوانند هرکاری که روترهایرcisco  انجام می دهند رو انجام بدن و قیمت روتر های میکروتیک نصف قیمت روتر های سیسکو می باشد و کاملا پاسخگویی نیاز های شما می باشد.

 

ویژگی های روتر میکروتیک برای ماینینگ

  1. مناسب بودن آن ها با تمامی سایز های کامپیوتری که نیاز به روتر دارند.
  2. قیمت مناسب آنها.
  3. تمام ویژگی هایی را که مدیران شبکه، آنها را برای ایمن سازی و نظارت بر شبکه خود نیاز دارند فراهم می کند.

 

آیا استفاده از روتر های میکروتیک در ماینینگ امنیت کافی را دارد؟

آیا واقعا با استفاده از روتر میکروتیک در دستگاه های ماینینگ امنیت کافی را دارد؟

هکرها با هدف قرار دادن مشکلات امنیتی در روتر ها این امکان را فراهم می کنند تا  بصورت کنترل از راه دور بر روی وسایل الکترونیکی تسلط داشته باشند در نتیجه امکان هک وجود دارد.

آیا استفاده از روتر های میکروتیک در ماینینگ امنیت کافی را دارد؟
آیا استفاده از روتر های میکروتیک در ماینینگ امنیت کافی را دارد؟

 

چگونه هکر ها موفق به هک کردن روتر ها  می شوند؟

برای استخراج ارز رمز نگاری شده، هکرها با بررسی کردن ضعف های امنیتی موجود در روترها یک کدی را ایجاد میکنند که داخل سیستم اینترنت کامپیوتر شروع به جستجو می کند، وقتی این مسیر جستجو را طی کرد، بصورت پنهان با اجرای فرآیندی باعث بوجود آمدن یک ارز مجازی به اسم monero می شود که به داخل اکانت هکر ارسال می شود.هرچقدر ارز استخراج شده توسط شما بیشتر، ارز مجازی  monero  تولید شده بیشتر و اینگونه هکر ها موفق به هک کردن روتر ها می شوند.

 

میکروتیک را بیشتر بشناسیم؟

برای شناخت میکروتیک کافیس بدانید میکروتیک(MikroTik) یک تولید کننده تجهیزات شبکه در لتونی است. این شرکت روترهای شبکه سیمی و بی سیم ، سوئیچ های شبکه ، نقاط دسترسی و همچنین سیستم عامل ها و نرم افزارهای کمکی را توسعه و فروش می دهد. این شرکت در سال 1996 با محوریت فروش تجهیزات در بازارهای نوظهور تاسیس شد.

 

کلام آخر

امروز در مقاله روتر میکروتیک در دستگاه های ماینینگ سعی نمودیم تا استفاده کردن از روتر های میکروتیک در دستگاه های ماینینگ را به دلیل قابلیت هایی که آنها دارند بررسی نماییم، همچنین قیمت کمتر روترهای میکروتیک باعث آن شده تا گزینه ی خوبی برای استفاده در ماینینگ باشند.